0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Sassuolo
۳
۳
AC Milan
Finished
۱۶:۳۰
Udinese Calcio
۱
۰
AS Roma
inprogress
۱۹:۳۰
Internazionale Milano
-
-
Cagliari
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Napoli
۲
۲
Frosinone
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۳
۰
SV Werder Bremen
inprogress
۱۹:۰۰
SV Darmstadt 98
۰
۱
SC Freiburg
Finished
۱۷:۰۰
  England Premier League
Liverpool
۰
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal
۰
۰
Aston Villa
inprogress
۱۹:۰۰
West Ham United
۰
۲
Fulham
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk
۱
۰
Fenerbahce SK
inprogress
۱۹:۳۰
Pendikspor
۲
۳
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۴:۰۰
Hatayspor
۰
۳
Istanbulspor AS
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۳
۰
Antalyaspor
Finished
۱۶:۳۰
  Spain La Liga
Real Sociedad
-
-
Union Deportiva Almeria
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Athletic Bilbao
۰
۰
Villarreal CF
inprogress
۲۰:۰۰
Las Palmas
۰
۲
Sevilla FC
Finished
۱۵:۳۰
Granada CF
۲
۰
Alaves
Finished
۱۷:۴۵
  Portugal Primeira Liga
SL Benfica
-
-
Moreirense
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Arouca
۰
۰
Boavista FC
inprogress
۲۰:۳۰
Estrela Amadora
۲
۲
Rio Ave
Finished
۱۸:۰۰
Portimonense
۰
۰
Casa Pia Atletico
inprogress
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Le Havre AC
۰
۱
FC Nantes
Finished
۱۴:۳۰
Clermont
۱
۱
Montpellier HSC
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Sabah
۳
۲
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
Sabayil FK
۳
۳
Kapaz
Finished
۱۶:۰۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
-
-
FK Bodo Glimt
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Tromso IL
۰
۱
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۱
۱
SK Brann Bergen
Finished
۱۶:۰۰
Odds Ballklubb
۲
۲
Sandefjord
Finished
۱۸:۳۰
Rosenborg BK
۱
۰
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie
NEC Nijmegen
-
-
FC Zwolle
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AFC Ajax
۲
۱
FC Twente
Finished
۱۸:۱۵
FC Utrecht
۲
۱
Go Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
Heracles Almelo
۰
۲
SC Heerenveen
Finished
۱۳:۴۵
Fortuna Sittard
۰
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
  United States MLS
Sporting Kansas City
۲
۳
Inter Miami CF
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۲
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۱۵
FC Dallas
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
New York Red Bull
۰
۰
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte
۳
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۲
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۲
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۵:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۰۰
Minnesota United
۱
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Ansan Greeners
Finished
۰۸:۳۰
Chungnam Asan
۲
۲
Cheonan City
Finished
۱۱:۰۰
  Japan J League
Gamba Osaka
۲
۱
Sagan Tosu
Finished
۰۹:۳۰
  Austria Bundesliga
SK Rapid Wien
۱
۱
Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
TSV Hartberg
۱
۳
SK Sturm Graz
Finished
۱۶:۰۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۴
۲
FC Luzern
Finished
۱۸:۰۰
FC Basel
۲
۱
Servette Geneve FC
Finished
۱۵:۴۵
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۱
FC Winterthur
Finished
۱۸:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۲
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۴:۳۶
  Poland 1. Division
Lechia Gdansk
۳
۱
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۴:۱۰
Znicz Pruszkow
۲
۳
GKS 71 Tychy
Finished
۱۶:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۱
Polonia Warszawa
inprogress
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
San Antonio FC
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
El Paso Locomotive FC
۲
۳
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۳۰
Sacramento Republic FC
۱
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Phoenix Rising
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
Monterey Bay
۳
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۵:۳۰
Indy Eleven
۲
۴
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Rhode Island
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Boys
۱
۲
Universitario de Deportes
Finished
۰۴:۳۰
FBC Melgar Arequipa
۲
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
1.FC Magdeburg
۲
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۰۰
FC St. Pauli
۳
۴
SV Elversberg
Finished
۱۵:۰۰
TSV Eintracht Braunschweig
۰
۰
Hannover 96
Finished
۱۵:۰۰
  Iran Azadegan League
Naft Masjed Soleyman
۲
۰
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۸:۰۰
FC Darya Caspian Babol
۲
۰
Shahin Bandar Ameri
Finished
۱۶:۴۵
  Costa Rica Primera Division
AD Municipal Grecia
۰
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۰۰
Puntarenas FC
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۰:۳۰
CS Cartagines
۳
۱
AD San Carlos
Finished
۰۳:۱۵
Santos de Guapiles
۰
۴
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Emelec Guayaquil
۲
۰
Cumbaya FC
Finished
۰۲:۳۰
Macara
۰
۰
Orense SC
Finished
۰۰:۰۰
Universidad Catolica Quito
-
-
Independiente Del Valle
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
FC Gifu
۱
۲
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۹:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
۱
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
F.C. Ryukyu
۴
۳
Nagano Parceiro
Finished
۱۰:۳۰
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
  Japan WE League Women
JEF United Ichihara Chiba (W)
۲
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Albirex Niigata (W)
۰
۱
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۰
۱
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۰
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۰
NTV Beleza (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Belgium First Division A - Conference Group
Oud-Heverlee Leuven
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Scotland Premier League Women
Partick Thistle (W)
۰
۴
Celtic FC (W)
inprogress
۱۹:۴۰
Aberdeen (W)
۳
۲
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rangers (W)
۴
۱
Glasgow City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell (W)
۲
۱
Dundee United WFC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC (W)
۱
۲
Montrose LFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League
AEK Athens
-
-
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Panathinaikos
۳
۱
Lamia 1964
Finished
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
FC Goa
۴
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Citta di Varese
۱
۱
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
ASD RG Ticino
۲
۰
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۲
۱
AC Bra
Finished
۱۶:۳۰
Asti Calcio
۰
۰
Gozzano
Finished
۱۶:۳۰
Alba Calcio
۳
۳
Chieri 1955
Finished
۱۶:۳۰
US Albenga
۱
۲
ASD Chisola Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۳
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۶:۳۰
Borgosesia
۲
۱
Lavagnese
Finished
۱۶:۳۰
Vado
۲
۱
AVC Vogherese 1919
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۱
۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 3.Liga
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۰۰
SC Freiburg II
-
-
1.FC Dynamo Dresden
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۱
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۸:۰۰
  Russia Premier League
Gazovik Orenburg
۳
۱
Nizhny Novgorod
Finished
۱۲:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۴۵
FK Fakel Voronezh
۰
۱
FC Rostov
Finished
۱۷:۱۵
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۰
FK Rubin Kazan
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Serie A
Criciuma EC
۱
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
Fluminense RJ
۲
۲
Bragantino Red Bull
Finished
۰۳:۳۰
Sao Paulo FC
۱
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۳:۳۰
Internacional RS
۲
۱
EC Bahia
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Paranaense
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Clube Goianiense
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vasco da Gama RJ
-
-
Gremio Porto Alegrense RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
۰
۲
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۸:۰۰
FK Vojvodina Novi Sad
۳
۲
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۸:۰۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۸:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Romania Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Kocaelispor
۱
۰
Giresunspor
inprogress
۱۹:۳۰
Sanliurfaspor
۱
۱
Bandirmaspor
Finished
۱۶:۳۰
Tuzlaspor
۱
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
۰
۰
SK Slavia Praha
inprogress
۱۹:۳۰
FC Trinity Zlín
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۶:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۰
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Brest
۳
۰
FC Minsk
Finished
۱۸:۳۰
Naftan Novopolotsk
۱
۱
FC Smorgon
Finished
۱۴:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۱
۳
Slavia Mozyr
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco Botola Pro
Chabab Mohammedia
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Maghrib Association Tetouan
-
-
Ittihad Riadhi de Tanger
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Olympique de Safi
۰
۰
RSB Berkane
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۰
۱
Central Coast Mariners (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Iga Kunoichi (W)
۲
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۳
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  El Salvador Primera Division
C.D. FAS
۰
۲
CD Dragon
Finished
۰۵:۰۰
Santa Tecla FC
۱
۱
Alianza FC
Finished
۰۴:۰۰
CD Aguila
۴
۲
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pereira
۰
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Santa Fe
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۰:۴۰
CD Junior de Barranquilla
۱
۱
Envigado
Finished
۰۲:۵۰
Boyaca Chico
-
-
Patriotas Tunja
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۵
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۴:۳۵
Pachuca CF
۰
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۳
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۴۰
  Panama Liga Prom
Potros Del Este Reserves
۲
۰
San Martin FC
Finished
۰۳:۳۰
Los Santos
۰
۱
Mario Mendez FC
Finished
۰۰:۳۰
Ciex Sports Academy
۰
۰
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Colima
۰
۱
Saltillo FC
Finished
۰۱:۳۰
Mineros de Fresnillo
۰
۲
Los Cabos United
Finished
۰۲:۳۰
Mexicali FC
۲
۱
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۲:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۰
۰
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Bundesliga Women
MSV Duisburg (W)
۰
۰
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۲۰:۰۰
1. FC Nurnberg (W)
۰
۴
SG Essen (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Zalaegerszegi TE
۲
۳
Ferencvarosi TC
Finished
۱۸:۰۰
Mezokovesdi SE
۰
۰
Puskas FC Academy
inprogress
۲۰:۱۵
MTK Budapest
۱
۱
Diosgyor VTK
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۴
۰
TSV Meerbusch
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۱
۱
DJK Adler Union Frintrop
Finished
۱۷:۰۰
Ratinger Spvg
۳
۴
Mulheimer FC 97
Finished
۱۶:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۵
۱
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SC St Tonis 11/20
۰
۱
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۰
۳
Coria CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Gerena
۲
۰
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۲
۰
La Palma CF
Finished
۱۳:۳۰
Conil CF
۲
۱
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC C
۱
۲
CD Utrera
Finished
۱۳:۳۰
CD Cabecense
۱
۱
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
۱
۲
Xerez Deportivo FC
inprogress
۱۸:۳۰
Club Atletico Espeleno
۱
۱
Ayamonte CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۲
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۱:۳۰
Mitchelton FC
۲
۵
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Logan Lightning
۲
۰
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۲
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۱:۰۰
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Port FC
۴
۳
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۱
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Qingdao Hainiu
۲
۰
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۳
۲
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۳
۳
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۴
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama FC
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۲:۳۰
Central Valley Fuego
۲
۴
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۶:۰۰
Cv Fuego FC
۲
۴
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۶:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Club Atletico Alvarado
۰
۱
CD Maipu
Finished
۰۱:۳۰
CA All Boys
۱
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۰۱:۴۰
Deportivo Moron
۰
۲
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۴۰
Tristan Suarez
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Arsenal de Sarandi
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tabasalu Charma
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal Liga Segunda
CS Maritimo Funchal
-
-
Santa Clara
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD Mafra
۰
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
FC Porto B
۰
۱
UD Oliveirense
Finished
۱۸:۰۰
Pacos Ferreira
۱
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۳:۳۰
Leixoes
۱
۱
SCU Torreense
Finished
۱۸:۰۰
  Belgium First Division A - Championship Group
RSC Anderlecht
۱
۰
Union St.-Gilloise
inprogress
۲۰:۰۰
Club Brugge KV
۳
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark Superliga
FC Midtjylland
۲
۱
FC Copenhagen
inprogress
۱۹:۳۰
AGF Aarhus
۲
۲
Brondby I.F.
Finished
۱۷:۳۰
Vejle Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
Lyngby BK
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
۰
۲
Eibar
Finished
۱۷:۴۵
Burgos CF
۱
۱
Racing Santander
inprogress
۲۰:۰۰
Real Oviedo
۱
۱
CD Mirandes
Finished
۱۵:۳۰
Real Zaragoza
۰
۰
Elche
inprogress
۲۰:۰۰
Albacete Balompie
۱
۰
Tenerife
Finished
۱۷:۴۵
Racing de Ferrol
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
ADO Den Haag (W)
۰
۱
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Tercera Federacion Women
Futbolellas CFF (W)
۰
۱
Las Rozas CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
SD Casablanca (W)
۱
۱
Zaragoza CFF B (W)
Finished
۱۲:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۲
۲
Tolosa CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD San Gabriel (W)
۰
۰
UE Cornella (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Bizkerre B (W)
۰
۱
Berriozar CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Riudoms (W)
۱
۰
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۳۰
CE Seagull (W)
۱
۱
Villarreal B (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Vallecano B (W)
۰
۴
Igualada (W)
Finished
۱۶:۰۰
San Fernando CD (W)
۲
۲
Ciudad Alcala CF (W)
Finished
۱۷:۳۰
CD Fontsanta Fatjo (W)
۱
۲
CD Valdefierro (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Osasuna C (W)
۰
۵
Eibar B (W)
Finished
۱۳:۴۵
CD Samper (W)
۳
۳
CF Extremadura (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۳
۶
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۱۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۱
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۱:۱۵
Moreton City Excelsior U23
۱
۳
Queensland Lions U23
Finished
۰۷:۴۵
  Czech Republic 3. Liga
Slavia Prague B
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۱:۴۵
FK Pardubice B
۰
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Hostoun
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۶:۰۰
FK Admira Praha
۰
۲
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Taborsko B
۱
۱
Motorlet Praha
Finished
۱۸:۰۰
FK Admira Praha
۰
۲
FK Robstav
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۵
۱
FK Teplice B
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۲
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Newcastle Olympic
۳
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
  Honduras Liga Nacional
Real Espana
۰
۱
CD Victoria
Finished
۰۴:۴۵
CD Real Sociedad
۱
۲
CD Marathon
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Antigua Guatemala
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Mixco
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۱:۱۵
Zacapa Tellioz
۲
۰
Deportivo Coatepeque FC
Finished
۰۵:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Junior Barranquilla (W)
۰
۱
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۳۰
Cucuta Deportivo (W)
۰
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Nacional Medellin (W)
۱
۱
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۳:۳۰
America de Cali (W)
۱
۰
Millonarios (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Morocco Botola 2
Racing de Casablanca
۱
۰
Olympique Khouribga
Finished
۱۸:۳۰
Stade Marocain
۱
۱
WAF Fes
Finished
۱۸:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۰
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga North
Bremer SV
۱
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۳۰
Hamburger SV II
۱
۱
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۴:۳۰
Eintracht Norderstedt
۰
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۳
۳
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
Aris Thessaloniki U19
۱
۱
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Lisen B
۶
۰
FSC Stara Rise
Finished
۱۷:۰۰
FC Velke Mezirici
۲
۴
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۳
۲
FC Chomutov
Finished
۱۱:۴۵
Polanka
۱
۲
Valasske Mezirici
Finished
۱۷:۰۰
Slavicin
۱
۰
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
Admira Praha II
۱
۱
SK Hrebec
Finished
۱۵:۳۰
Sokol Tasovice
۰
۰
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۷:۰۰
TJ Dalnice Sperice
۲
۲
AFC Humpolec
Finished
۱۷:۰۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۱
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۷:۰۰
FK Bohumin
۲
۰
Krnov
Finished
۱۷:۰۰
Louny
۱
۰
SK Slany
Finished
۱۸:۰۰
Hlinsko
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie B
SSC Venezia
۲
۰
Brescia
Finished
۱۷:۴۵
  Slovenia Prva liga
NS Mura
۱
۱
FC Koper
inprogress
۱۹:۰۰
NK Bravo
۱
۱
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
NK Domzale
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Real Balompedica Linense
۰
۰
El Palo FC
Finished
۱۸:۳۰
Aguilas FC
۱
۰
La Union CF
inprogress
۱۹:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۰
Velez CF
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
-
-
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Mar Menor
۲
۱
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Marbella FC
۰
۰
Sevilla Atletico
inprogress
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۰
Real Betis B
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Navalcarnero
۳
۱
Guadalajara
Finished
۱۸:۳۰
Illescas
۱
۲
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
CD Badajoz
۳
۰
CD Mensajero
Finished
۱۸:۳۰
Getafe B
۳
۱
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۳:۰۰
CF Villanovense
۰
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Paso
۱
۰
Talavera
Finished
۱۳:۳۰
CD Numancia
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۰
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۰۰
AD Llerenense
۰
۰
Cacereno
inprogress
۱۹:۰۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۷
۰
Lindelani FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۲
University of Western Cape (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1. Division
Aris Limmasol
۰
۰
AEK Larnaca
inprogress
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۰
Omonia FC Nicosia
inprogress
۲۰:۰۰
Pafos FC
۰
۲
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۷:۳۰
  France Division 1 Women
St Etienne (W)
-
-
Olympique Lyonnais (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
۰
۳
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Vorskla Poltava
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۳:۳۰
Zorya Luhansk
۱
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۶:۰۰
Polissya Zhytomyr
۱
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
TSG Sprockhovel
۴
۱
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
FC Brunninghausen
۳
۳
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
۳
۴
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۳
۱
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۲
۰
SC Preussen Munster II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
۲
۳
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۲
۰
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۰
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۶:۴۵
Finnentrop / Bamenohl
۵
۲
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۷:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
VfL Wolfsburg II (W)
۳
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SV Meppen (W)
۳
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۳
۱
Hamburger SV (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۳
۱
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۲
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۱
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Fiji Premier League
Rewa FC
۶
۱
Nadroga
Finished
۰۴:۳۰
Tailevu Naitasiri
۰
۱
Nasinu
Finished
۰۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro
۰
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۰۰
Defensor Sporting
-
-
Club Atletico River Plate
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Maldonado
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
Rampla Juniors
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga U19
SV Sandhausen U19
۲
۳
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۲:۳۰
VfL Osnabrück U19
۰
۳
Hannover 96 U19
Finished
۱۲:۳۰
Alemannia Aachen U19
۰
۳
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۵
MSV Duisburg U19
Finished
۱۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۶
۲
Inter Miami II
Finished
۰۰:۳۰
Huntsville City FC
۱
۲
Crown Legacy FC
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Barnechea
Finished
۰۱:۰۰
San Marcos de Arica
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۳:۳۰
CD Santa Cruz
۳
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۰۰
  Paraguay Primera Division
General Caballero JLM
۱
۲
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
Olimpia Asuncion
۲
۱
Tacuary
Finished
۰۱:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Paraguay U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Peru U20 (W)
۲
۰
Ecuador U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۵
Sydney United
Finished
۰۸:۰۰
Rockdale Ilinden FC
۳
۲
Sydney Olympic FC
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City FC
۳
۱
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۶
۱
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۵
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۱
Gangneung City
Finished
۰۸:۳۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۵
۲
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
FC Petrzalka 1898
۴
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۲:۰۰
FK Samorin
۲
۱
Tatran Presov
Finished
۱۲:۰۰
  France Championnat National U19 Group C
Stade Lavallois Mayenne FC U19
۰
۰
SA Merignac U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۳
۴
Trélissac FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Avranches U19
۰
۱
EA Guingamp U19
Finished
۱۶:۳۰
Girondins de Bordeaux U19
۰
۰
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
  Hungary NB III
Kisvarda II
۰
۰
Putnok VSE
Finished
۱۲:۳۰
Budapest Honved II
۱
۰
Szeged-Csanad Grosics II
Finished
۱۲:۳۰
SC Sopron
۲
۱
Puskas Academy II
Finished
۱۲:۳۰
Monori SE
۴
۱
Cegled VSE
Finished
۱۷:۳۰
FC Ujpest II
۳
۱
Egri FC
Finished
۱۲:۳۰
Ferencvarosi TC II
۳
۰
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Debrecen EAC
۰
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۷:۳۰
Hatvan
۰
۳
Debreceni VSC II
Finished
۱۷:۳۰
Dabas FC
۰
۳
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۷:۳۰
Gyori ETO FC II
۴
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۲:۳۰
Rakospalotai EAC
۱
۲
Cigand SE
Finished
۱۵:۳۰
Csornai SE
۱
۲
Dorogi FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Tatabanya
۱
۰
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۷:۳۰
Komarom VSE
۱
۱
Balatonfuredi FC
Finished
۱۷:۳۰
MTK Budapest II
۰
۰
Mohacsi TE 1888
Finished
۱۸:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۸
۰
Perth Glory
Finished
۰۸:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۲
۰
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۵:۳۰
Kampaniakos
۰
۱
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
Niki Volou
۱
۱
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
Aiolikos Mytilene
۰
۰
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
  Botswana FA Cup
Security Systems FC
۰
۰
Gaborone United
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Grosseto
۳
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۶:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
Poggibonsi
Finished
۱۶:۳۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
۱
۲
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۶:۳۰
Orvietana
۱
۳
Pianese
Finished
۱۶:۳۰
US Gavorrano
۱
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۱۱
۰
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
Lille OSC U19
۱
۰
Stade de Reims U19
Finished
۱۶:۳۰
SM Caen U19
۰
۳
Lens U19
Finished
۱۶:۳۰
Montfermeil U19
۱
۰
Montrouge 92 U19
Finished
۱۶:۳۰
Chambly U19
۴
۰
US Quevilly U19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۰
۲
Heeslinger SC
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
۳
۲
STK Eilvese
Finished
۱۵:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۶:۳۰
SSV Vorsfelde
۲
۲
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۳
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۰
۱
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
UR Namur
۲
۱
KSC Lokeren-Temse
Finished
۱۶:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۲
۱
Oud Heverlee Leuven II
Finished
۱۶:۳۰
KVK Tienen
۳
۳
URSL Vise
Finished
۱۶:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۱
Hoogstraten VV
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
FC Fiorentino
۱
۳
SC Faetano
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۴
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Sammaurese
۰
۳
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Aglianese
Finished
۱۶:۳۰
Imolese Calcio
۰
۲
Lentigione Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Borgo San Donnino
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۶:۳۰
AC Prato
۱
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
AC Forli
۳
۰
ASD Victor San Marino
Finished
۱۶:۳۰
SCD Progresso
۰
۴
Ravenna Calcio
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۲
۳
Karsiyaka SK
Finished
۱۵:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۲
Elazigspor
Finished
۱۵:۳۰
Sapanca Genclikspor
۱
۲
Silifke Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Montenegro First League
FK Arsenal Tivat
۱
۰
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Ligue 2
ASM Oran
۰
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۰۰
WA Boufarik
۱
۳
WA Mostaganem
Finished
۱۸:۰۰
USM Annaba
۲
۰
USM El Harrach
Finished
۱۸:۰۰
AS Khroub
۲
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۰۰
IB Khemis El Khechna
۳
۰
MC El Eulma
Finished
۱۸:۰۰
CA Batna
۱
۰
MSP Batna
Finished
۱۸:۰۰
GC Mascara
۱
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۸:۰۰
SKAF Khemis Miliana
۴
۱
Js Ghir Abadla
Finished
۱۸:۰۰
HB Chelghoum Laid
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۰۰
RC Kouba
۲
۰
ESM Kolea
Finished
۱۸:۰۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۱
MO Constantine
Finished
۱۸:۰۰
Olympique Akbou
۴
۰
RB Ouargla
Finished
۱۸:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Taawon FC
۰
۲
Al Urooba
Finished
۱۷:۲۰
Al Dhaid
۳
۲
AL Dhafra
Finished
۱۷:۲۰
Fujairah FC
۵
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۷:۲۰
Dibba AL Fujairah
۴
۰
Al Jazira Hamra
Finished
۱۷:۲۰
  Germany Oberliga Hamburg
SV Rugenbergen
۰
۳
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
ETSV Hamburg
۳
۳
Victoria Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Niendorfer TSV
۱
۲
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۵:۳۰
FC Alsterbruder
۲
۶
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۵:۳۰
Union Tornesch
۱
۱
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۴
۱
Buchholz
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۲
۰
IK Sirius FK
Finished
۱۸:۰۰
IFK Norrkoping
۱
۰
GAIS
Finished
۱۵:۳۰
Kalmar FF
۰
۱
IFK Goteborg
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia HNL
HNK Hajduk Split
۱
۲
NK Osijek
Finished
۱۸:۰۰
NK Istra 1961 Pula
۰
۰
HNK Rijeka
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia League Women
NK Drava Ptuj (W)
۳
۴
ZNK Krim (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۲
۱
Celje U19
Finished
۱۸:۳۰
  Qatar League 2
Al Bidda SC
۰
۲
Al Shahaniya
inprogress
۱۹:۰۰
Lusail City
۰
۰
Al Kharitiyath
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Caspe
۲
۲
CD Fuentes
inprogress
۱۹:۰۰
Huesca B
۰
۱
Cuarte CD
Finished
۱۳:۰۰
CD Binefar
۲
۲
CD Carinena
Finished
۱۳:۴۵
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Albion FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Peru Liga 2
Ayacucho FC
۰
۱
CD Universidad San Martin de Porres
inprogress
۱۹:۰۰
UCV Moquegua
۱
۰
Deportivo Municipal
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Villarrubia CF
۱
۱
Quintanar Rey
inprogress
۱۹:۳۰
CD Cazalegas
۱
۳
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۳۰
Albacete B
۲
۰
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۱۳:۰۰
Villarrobledo
۲
۲
Azuqueca
Finished
۱۳:۳۰
CD Toledo
۲
۰
CD Torrijos
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Recreativo de Huelva
۱
۰
Real Madrid B
inprogress
۱۹:۳۰
Real Murcia
۲
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid B
۰
۱
Malaga CF
inprogress
۱۹:۳۰
Castellon
-
-
Granada B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ceuta
۴
۰
Linares Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Baleares
۰
۱
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۳:۳۰
Antequera CF
-
-
Sanluqueno
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
Dinamo Tirana
۱
۰
KF Erzeni
inprogress
۱۹:۳۰
KF Egnatia
۲
۱
KF Partizani Tirana
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
HK Kopavogur
۰
۰
IA Akranes
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Vis Pesaro 1898
-
-
AC Perugia
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Unione Sportiva Fermana
۲
۱
Lucchese Libertas
Finished
۱۵:۳۰
Asd Pineto Calcio
۱
۲
Juventus U23
Finished
۱۵:۳۰
AC Ancona
۳
۱
Sestri Levante
Finished
۱۷:۴۵
Olbia Calcio
۰
۳
Pescara
Finished
۱۵:۳۰
ACD Virtus Entella
۱
۲
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۷:۴۵
Gubbio
۰
۰
US Pontedera 1912
inprogress
۲۰:۰۰
Carrarese
۱
۰
Rimini Calcio
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Orlando Pirates Reserves
۰
۱
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town Spurs Reserves
۴
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۰۰
Supersport United Reserves
۱
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  France Division 2 Women
Strasbourg (W)
۲
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۴:۳۰
RC Lens (W)
۱
۰
Metz (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes (W)
۲
۱
Montauban (W)
Finished
۱۴:۳۰
US Orleans (W)
۰
۰
Le Mans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Thonon Evian FC (W)
۲
۳
Marseille (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۰:۰۰
Brisbane Roar U21
۱
۱
Peninsula Power
Finished
۰۸:۳۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۱
Gold Coast Knights
Interrupted
۰۹:۰۰
Brisbane Olympic FC
۲
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۰۰
  Scotland Premiership
Ross County
۳
۲
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۴
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Iquique
۲
۳
Universidad Catolica
Finished
۰۳:۳۰
O'Higgins
۰
۰
Huachipato
inprogress
۲۰:۰۰
Universidad de Chile
۰
۰
Coquimbo Unido
inprogress
۲۰:۰۰
Nublense
-
-
Palestino Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Santamarina Tandil
۱
۱
Kimberley Mar del Plata
Finished
۰۱:۳۰
Club Atlético Germinal
-
-
Sansinena
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
-
-
Ciudad de Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Crucero del Norte
-
-
Sarmiento de la Banda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Circulo Deportivo
-
-
Olimpo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gutierrez SC
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA el Linqueno
-
-
Sportivo Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
9 de Julio Rafaela
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mexico Liga TDP
Tigres de Alica FC
۱
۰
CD FuraMochis
Finished
۰۱:۳۰
CS Atletico Tulancingo
۴
۰
Deportivo CDH
Finished
۰۱:۳۰
Progreso FC
۰
۰
Inter Playa del Carmen II
Finished
۰۱:۳۰
Heroes de Zaci
۰
۱
Sangre de Campeon
inprogress
۱۹:۳۰
Gallos Nuevo Leon
۳
۱
San Pedro 7-10 FC
Finished
۰۲:۳۰
La Tribu de Ciudad Juarez
-
-
Cachanillas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۳
Bath Estate
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۰
۴
CA Ituzaingo
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Atletico Huracan
۴
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Angostura FC
۲
۱
Club Deportivo Internacional de Barinas
Finished
۰۲:۳۰
  United States National Premier Soccer League
San Ramon FC
۲
۰
Sacramento Gold
Finished
۰۵:۳۰
Napa Valley 1839 FC
۱
۲
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
  Japan Japan Football League
Tokyo Musashino United FC
۱
۱
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۲
۳
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
۱
۱
Veertien Mie
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۴
۰
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Wofoo Social Enterprises
۵
۱
Kowloon Cricket Club
Finished
۱۳:۰۰
Kwong Wah
۱
۱
Sun Hei SC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۲
۲
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۱
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
FNSW Institute (W)
۰
۱
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۰:۱۵
Emerging Jets (W)
۲
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۲
۱
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC (W)
۱
۲
Manly United FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Escorpiones FC
۰
۳
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۱
Petroleros de Salamanca
Finished
۰۴:۳۰
Lobos ULMX
۵
۰
Pioneros De Cancun
Finished
۰۳:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۲
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۵:۳۰
Montaneses FC
-
-
Sporting Canamy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Halcones de Zapopan
۰
۰
Reboceros de La Piedad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Hong Kong Premier League
Sham Shui Po FC
۰
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۴
۰
North District FC
Finished
۱۰:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Bielawianka Bielawa (W)
۰
۲
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Legia Warsaw (W)
۶
۰
Zabkovia Zabki (W)
Finished
۱۳:۳۰
BPAP Marcus Gdynia (W)
۰
۰
Sleza Wroclaw (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
Young Lions
۳
۲
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۰
۰
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
Jiangsu Suning (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
Henan Jianye (W)
۰
۰
Shandong Sports Lottery (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Primera Division Women
Athletic Bilbao (W)
۱
۰
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Valencia (W)
۱
۱
Levante UD (W)
Finished
۱۸:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۲
۲
Madrid CFF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Real Madrid (W)
۰
۰
Granada (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۰
۰
St Francis FC
Finished
۱۳:۳۰
Crumlin United FC
۱
۲
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۵
۰
Malahide
Finished
۱۳:۳۰
Bluebell United
۰
۳
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
St Mochtas
۲
۰
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SCR Pena Deportiva
۲
۲
CE Europa
Finished
۱۳:۳۰
Valencia CF B
۲
۲
Torrent CF
Finished
۱۳:۳۰
UD Alzira
۱
۱
Terrassa CF
inprogress
۱۹:۳۰
SD Formentera
۳
۱
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۲:۳۰
Lleida
۳
۱
SE Penya Independent
Finished
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
CD La Nucia
Finished
۱۳:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۲
CE Andratx
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۰
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۳:۳۰
Ockero IF
۳
۱
Bergdalens IK
Finished
۱۵:۳۰
  Andorra Primera Divisio
Atletic Club d'Escaldes
۱
۰
FC Ordino
Finished
۱۲:۳۰
FC Pas de La Casa
۰
۱
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۷:۳۰
FC Santa Coloma
۴
۰
CE Carroi
Finished
۱۵:۰۰
CF Atletic America
۰
۰
CF Esperanca D'Andorra
inprogress
۲۰:۰۰
  Austria Landesliga
SK Slovan Hac
۰
۱
SV Schwechat
Finished
۱۲:۰۰
SV Lebring
۱
۰
SU Tillmitsch
Finished
۱۲:۰۰
  Romania Liga 2 Championship Group
FC Unirea 2004 Slobozia
۱
۱
FC Buzau
Finished
۱۱:۳۰
  Taiwan Premier League
AC Taipei
۱
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۱:۰۰
Tainan City Steel
۱
۱
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
Hang Yuen
۰
۰
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
Ming Chuan University
۰
۱
Taiwan Shihu
Finished
۱۴:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Ornament
۰
۳
Supreme FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun FC
۰
۴
Sui Tung
Finished
۰۹:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۱
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
St. Joseph's
۲
۲
Islands FC
Finished
۰۹:۰۰
Konter
۲
۶
New Fair Kui Tan
Finished
۱۱:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۱
۱
KCDRSC
Finished
۱۱:۰۰
  Tanzania Premier League
Singida BS FC
۰
۳
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۰
۰
Azam FC
inprogress
۱۹:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Peterborough United (W)
۲
۱
Northampton Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sheffield FC (W)
۱
۰
Leek Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Rio Cup U20
Vasco da Gama U20
۲
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۰
۰
Koge (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Borussia Freialdenhoven
۲
۲
SpVg Frechen 20
Finished
۱۶:۳۰
TuS BW Konigsdorf
۲
۱
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۰۰
Hennef 05
۱
۳
Siegburger SV 04
Finished
۱۶:۳۰
Germania Teveren
۱
۳
SpVg Porz 1919
Finished
۱۶:۳۰
Bonn Endenich 1908
۱
۱
FC Hurth
Finished
۱۶:۴۵
Eintracht Hohkeppel
۳
۰
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۰۰
  Egypt Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۱
۱
Al Masry Club
Finished
۱۷:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۰
۰
Future FC
inprogress
۲۰:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Stourbridge (W)
۲
۳
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Youth League
Sandecja Nowy Sacz U19
۳
۱
Widzew Lodz U19
Finished
۱۷:۰۰
Rakow Czestochowa U19
۳
۳
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۵:۴۵
  Brazil Paulista Serie A4
AA Francana
۰
۰
Uniao Barbarense
Finished
۱۷:۰۰
  Finland U20 League
GrIFK U20
۴
۲
HJS U20
Finished
۱۷:۳۰
Ilves Tampere U20
۴
۰
FC Kirkkonummi U20
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۰
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۷:۳۰
Osasuna B
۲
۰
CE Sabadell
Finished
۱۳:۳۰
Ponferradina
۳
۰
SD Logrones
Finished
۱۷:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
FC Barcelona B
inprogress
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
۰
۰
Lugo
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Independiente (W)
۰
۰
CA Belgrano (W)
Finished
۱۷:۳۰
UAI Urquiza (W)
-
-
Banfield (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Excursionistas (W)
-
-
Ferro Carril Oeste (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
Rupel Boom FC
۱
۱
Diegem Sport
Finished
۱۶:۳۰
KLSK Londerzeel
۰
۰
Heur Tongeren
Finished
۱۶:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Marisca Mersch
۳
۴
F91 Dudelange
Finished
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۱
۲
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۷:۳۰
FC Victoria Rosport
۲
۱
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۱
۱
UN 97 Kaerjeng
Finished
۱۷:۳۰
Wiltz
۱
۱
CS Fola Esch
Finished
۱۷:۳۰
AS Jeunesse Esch
۱
۲
UNA Strassen
Finished
۱۷:۳۰
FC Schifflange 95
۰
۴
FC Differdange 03
Finished
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۲
۱
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie B Women
Tavagnacco (W)
۱
۳
Hellas Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chievo Verona (W)
۰
۳
Lazio (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Afjet Afyonspor
۳
۰
Ankara Demirspor
Finished
۱۵:۳۰
1461 Trabzonspor
۳
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۲
۱
Altinordu SK
Finished
۱۵:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۲
۲
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۵:۳۰
Zonguldak Komurspor
۴
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۳
۰
Serik Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۴
۰
FC 93 Bobigny-Bagnolet-Gagny U19
Finished
۱۶:۳۰
Dijon FC U19
۱
۳
Clermont Foot Auvergne U19
Finished
۱۶:۳۰
Montferrand U19
۲
۲
Paris FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Metz U19
۲
۲
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۰
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۵:۴۵
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Thun II
۲
۳
FC Solothurn
Finished
۱۵:۳۰
FC Portalban-Gletterens
۳
۲
FC Naters
Finished
۱۶:۳۰
FC La Sarraz
۳
۲
Team Vaud Lausanne II
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۳
۱
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Follo Fotball Ski
۴
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۲
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۶
۱
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۳۰
Hertha Zehlendorf
۴
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Regionalliga West
RW Rankweil
۱
۲
SCR Altach II
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SC Freital
۳
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۴
۱
Magdeburg II
Finished
۱۵:۳۰
VfL Halle 1896
۰
۰
FSV Motor Marienberg
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Berlin Liga
Croatia Berlin
۲
۲
Berlin Hilaspor
Finished
۱۶:۰۰
SC Charlottenburg
۰
۴
FSV Spandauer Kickers
Finished
۱۷:۳۰
SFC Stern
۲
۰
TSV Mariendorf 1897
Finished
۱۳:۰۰
  England Super League 2 Women
Crystal Palace (W)
۱
۰
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Reading FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Watford (W)
۰
۲
Charlton (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Cup
Red Arrows
۲
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۰۰
Zesco United
۰
۰
Nchanga Rangers FC
Finished
۱۴:۰۰
  South Africa NedBank FA Cup
TS Galaxy
۰
۲
Chippa United
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Askollen
۲
۴
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
Flint
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Verbandsliga
SKV Rot-Weiss Darmstadt
۱
۱
SV Eintracht Wald-Michelbach
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Mühlhausen 1927
۰
۰
VfR Gommersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Montpellier U19
۵
۰
AS Beziers U19
Finished
۱۶:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۰
SC Air Bel U19
Finished
۱۶:۳۰
Marignane Gignac U19
۱
۲
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
Rodez Aveyron U19
۰
۲
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Sassari Calcio Latte Dolce
۱
۱
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Uri
۲
۱
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۶:۰۰
San Marzano Calcio
۱
۱
Budoni Calcio
Finished
۱۶:۰۰
ASD Romana
۱
۱
Virtus Flaminia
Finished
۱۶:۳۰
Cynthialbalonga
۵
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۶:۳۰
ASD Anzio Calcio 1924
۲
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۱
۰
Roma City FC
Finished
۱۶:۳۰
Vastogirardi
۰
۱
L'Aquila 1927
Finished
۱۶:۳۰
Sambenedettese
۰
۱
Citta DI Campobasso
Finished
۱۶:۳۰
Avezzano Calcio 1919
۳
۱
Senigallia
Finished
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
United Riccione
۲
۰
Matese
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
ES Hammam Sousse
۱
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۷:۳۰
AS Ariana
۰
۱
JS Omrane
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Club de Ben Arous
۲
۰
Rades
Finished
۱۷:۳۰
Kalaa Sport
۲
۱
CS Korba
Finished
۱۷:۳۰
CS Hammam-Lif
۰
۰
JS Kairouan
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
VVV Venlo
۰
۱
FC Groningen
Finished
۱۸:۱۵
  Portugal Liga 3
CD Trofense
۴
۱
Cfc-Cf Canelas 2010
Finished
۱۷:۳۰
Lusitania Lourosa
۱
۲
Sporting Covilha
inprogress
۱۹:۳۰
SC Vianense
۰
۲
Fafe
Finished
۱۷:۳۰
Sanjoanense
۰
۰
Anadia FC
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands Premier League
EB Streymur
۰
۰
IF Fuglafjordur
inprogress
۱۹:۳۰
HB Torshavn
۱
۰
KI Klaksvík
Finished
۱۷:۳۰
Víkingur Gota
۲
۱
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
NSI Runavík
-
-
B36 Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
UD Paiosaco
۰
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۸:۳۰
Arosa SC
۳
۰
Pontevedra B
Finished
۱۸:۳۰
SD Sarriana
۰
۰
UD Ourense
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Gjelleraasen
۱
۲
Træff
Finished
۱۸:۳۰
Skedsmo
۰
۲
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۵:۳۰
Spjelkavik
۰
۰
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۷:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CD Diocesano
۰
۴
CD Coria
Finished
۱۸:۳۰
Don Benito
۳
۰
Calamonte
inprogress
۱۹:۳۰
CD Castuera Subastacar
۲
۱
CF Trujillo
Finished
۱۳:۳۰
Olivenza
۱
۲
Jerez CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Azuaga
۲
۱
At. Pueblonuevo
Finished
۱۳:۴۵
UD Fuente de Cantos
۱
۱
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۰۰
  Poland Ekstraklasa
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Slask Wroclaw
inprogress
۱۹:۰۰
LKS Lodz
۳
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۴:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۳
MKS Cracovia Krakow
Finished
۱۶:۳۰
  Bahrain Youth Cup
Al Tadamun Buri U21
۱
۱
Al-Muharraq U21
inprogress
۱۹:۱۵
  Serbia Prva Liga
Metalac GM
۲
۰
RFK Novi Sad 1921
inprogress
۱۹:۳۰
FK Indjija
۴
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۷:۳۰
Mladost Novi Sad
۳
۱
FK Kolubara
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۰
۱
Adama Kenema
inprogress
۱۹:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۱
۳
Stabaek
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
L`Entregu CF
۱
۱
Real Titanico FC
inprogress
۱۹:۳۰
CD Lealtad
۳
۰
UD Gijon Industrial
Finished
۱۳:۳۰
Llanes
۱
۰
Condal CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۲
۰
SD Lenense
Finished
۱۳:۳۰
Aviles Stadium CF
۱
۱
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
UC Ceares
۱
۰
Barcia CF
Finished
۱۴:۰۰
Caudal Deportivo de Mieres
۰
۰
CD Colunga
inprogress
۱۹:۰۰
UD Llanera
۱
۰
Urraca CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Patacona U19
۰
۱
Levante U19
inprogress
۱۹:۳۰
Elche U19
۲
۱
Atletico Madrileno U19
Finished
۱۷:۳۰
FC Cartagena U19
۲
۰
UD Alzira U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Senegal Ligue 2
Ajel De Rusfique
۱
۰
ASC Wallidaan
inprogress
۲۰:۰۰
NGB ASC Niarry Tally Grand-Dakar Biscuiterie
۰
۰
ASEC Ndiambour
inprogress
۲۰:۰۰
  Senegal Ligue 1
ASC Jaraaf
۰
۰
Casa Sport
inprogress
۲۰:۰۰
SONACOS
۰
۰
AS Pikine
inprogress
۲۰:۰۰
Guediawaye FC
۰
۰
US Ouakam
inprogress
۲۰:۰۰
  Gibraltar National League
Lynx FC
-
-
Manchester 62 FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
St. Josephs FC
۱
۲
Mons Calpe SC
Finished
۱۸:۰۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
-
-
Bristol City (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Nevsehir Belediyespor
۰
۲
Cankaya FK
Finished
۱۵:۳۰
Alanya Kestelspor
۲
۰
Orduspor 1967
Finished
۱۵:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۲
۲
Adana 1954 FK
Finished
۱۵:۳۰
Catalcaspor
۰
۲
Sebat Genclik Spor
Finished
۱۵:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Tokat Belediye Plevne Spor
Finished
۱۵:۳۰
  Ghana Premier League
Medeama
۱
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Dreams FC
۲
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
Nations FC
۲
۲
Bofoakwa Tano
Finished
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۱
۰
Heart of Lions
inprogress
۱۸:۳۰
Bechem United
۳
۲
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
Nsoatreman FC
۱
۱
Great Olympics
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Oyonesa
۳
۰
Anguiano
Finished
۱۸:۳۰
Berceo
۳
۲
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
UD Logrones B
۴
۰
Arnedo
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra B
-
-
Atletico Vianes
Finished
۱۳:۳۰
CDFC La Calzada
۳
۱
Club Deportivo Alberite
Finished
۱۸:۳۰
  England National League Premier Division Women
Worthing (W)
۳
۳
Ashford Town (Middx) (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stoke City (W)
۱
۰
Burnley (W)
Finished
۱۶:۳۰
Haywards Heath (W)
۱
۱
Norwich City Lfc (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
Hibernians Paola FC
۲
۲
Valletta FC
Finished
۱۷:۴۵
Birkirkara FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۵:۳۰
FC Balzan
۱
۱
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۵:۳۰
Naxxar Lions FC
۱
۲
Sirens FC
Finished
۱۷:۴۵
  Sweden Division 1 Sodra
Norrby IF
۱
۲
Ariana FC
Finished
۱۷:۳۰
Torns IF
۱
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
FC Trollhaettan
۱
۳
Tvaakers IF
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A - Relegation Group
KV Kortrijk
۱
۲
Royal Charleroi SC
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division B
Standard Liege II
۱
۲
R.F.C. Seraing
Finished
۱۷:۳۰
SK Beveren
۲
۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۵:۰۰
Patro Eisden
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Slovakia 3. Liga East
TJ Tatran Oravske Vesele
۲
۰
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۳۰
Banik Kalinovo
۱
۱
FTC Filakovo
Finished
۱۷:۳۰
MSK Spisske Podhradie
۰
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Olympique Beja
۰
۰
EGS Gafsa
Finished
۱۷:۳۰
US Monastir
۰
۰
Esperance Tunis
inprogress
۲۰:۰۰
  Serbia Prva Liga Women
ZFK Moscow (W)
۳
۰
Borac (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I Women
Astra Hungary (W)
۰
۲
Soroksar (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Slovenia 2.SNL
Jadran Dekani
۰
۰
PSC Tolmin
Finished
۱۸:۳۰
Dravinja
۰
۲
ND Beltinci
Finished
۱۸:۳۰
NK Nafta Lendava
۱
۱
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۲
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۸:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۱
۳
NK Sibenik
Finished
۱۵:۳۰
NK Solin
۰
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
SD Compostela
۲
۲
Pontevedra
Finished
۱۸:۰۰
Gimnastica de Torrelavega
۰
۱
Union Popular Langreo
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Fabril
۲
۲
Guijuelo
Finished
۱۸:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Real Oviedo II
inprogress
۱۹:۰۰
Zamora
۱
۰
Real Valladolid B
inprogress
۱۹:۳۰
Marino de Luanco
۰
۱
SD Rayo Cantabria
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Barletta 1922
۰
۰
Casarano
Finished
۱۸:۰۰
Citta di Gallipoli
۰
۳
FBC Gravina
Finished
۱۶:۳۰
Manfredonia Calcio 1932
۰
۰
Rotonda Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Matera Calcio
۲
۰
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۱
۲
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۶:۳۰
Paganese
۱
۲
Team Altamura
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۲
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
BFC Siofok
Finished
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۲
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Ajka
۰
۱
Csakvar TK
Finished
۱۸:۳۰
Gyirmot
۲
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۲
۱
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۸:۳۰
Pecsi MFC
۱
۰
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۱
۱
CS Petrocub
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Salamanca CF UDS
۲
۰
Palencia CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Becerril
۳
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۸:۳۰
CA Bembibre
۲
۰
CD Colegios Diocesanos
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Cup
Thor Akureyri
۵
۱
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۸:۳۰
Augnablik Kopavogur
۵
۲
Kormakur/hvot
Finished
۱۷:۳۰
  Armenia Premier League
West Armenia
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۳
۰
Nosaby IF
Finished
۱۴:۳۰
IF Lodde
۳
۰
IFK Trelleborg FK
Finished
۱۷:۳۰
Kristianstad FC
۴
۱
IFK Karlshamn
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia First League Women
Dinamo Maksimir (W)
۱
۴
ZNK Osijek (W)
Finished
۱۵:۰۰
HNK Gorica (W)
۱
۲
NK Medimurje Cakovec (W)
Finished
۱۷:۳۰
ZNK Split (W)
۲
۰
ZNK Agram (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۲
۱
Rines SS WFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL ACT
Tuggeranong Utd
۰
۳
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Croatia
۲
۴
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۱
۰
Daejeon Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Incheon United FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۳
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne Victory 2
۲
۱
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Seoul United FC
۲
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Geoje Citizen FC
۲
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۲
۳
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
Virginia United
۶
۳
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۱:۳۰
  Macao Elite League
Gala
۱
۲
Hang Sai
Finished
۱۰:۳۰
  Kenya Super League
Nairobi United
۱
۱
Naivas FC
Finished
۱۰:۳۰
Kibera Black Stars
-
-
SS Assad
Finished
۱۵:۳۰
Mara Sugar FC
۰
۰
Kajiado
Finished
۱۳:۳۰
Vihiga Bullets
۲
۱
Darajani Gogo
Finished
۱۵:۳۰
Migori Youth
۰
۰
Luanda Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Vihiga United
۲
۱
Darajani Gogo
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۱
۳
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville FC (W)
۱
۴
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  China Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Qingdao Red Lions
۲
۳
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۱:۰۰
Suzhou Dongwu
۱
۰
Shanghai Jiading
Finished
۱۱:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
  Philippines PFL
Manila Digger FC
۲
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Davao Aguilas
۱
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
Manila Digger FC
۰
۵
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۱
۳
United City FC
Finished
۱۶:۰۰
  Vietnam 2. Division
Tay Nguyen
۰
۱
PVF Vietnam
Finished
۱۱:۳۰
DAK Lak
۰
۰
Ha Noi II
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۱
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۳
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
۴
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۸:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۴
۱
Mitchelton (W)
Finished
۰۶:۴۵
Football Queensland QAS (W)
۰
۵
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۳
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Raca Bratislava
۱
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۰۰
SKF Sered
۲
۲
OK Castkovce
Finished
۱۸:۰۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۰
۰
FK Slovan Galanta
Finished
۱۸:۰۰
FK Dubnica
۱
۳
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۸:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Britannia
۶
۳
SV Deportivo Nacional
Finished
۰۲:۰۰
SV River Plate
۱
۳
SV Estrella
Finished
۰۴:۰۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۴
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۴
۱
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۱:۴۵
  Colombia Primera B
Boca Juniors Cali
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Atletico Cali F.C.
Finished
۰۰:۳۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۳
Maryland Bobcats
Finished
۰۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۰
۴
Atletico Pantoja
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
CD Mexiquense
۳
۰
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۱:۳۰
Artesanos Metepec FC
۴
۱
Deportivo Dongu FC
Finished
۰۱:۳۰
Caja Oblatos
۰
۰
FC Santiago
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Paraguay Championship Women
Olimpia Asuncion (W)
۵
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Canada Premier League
Pacific FC
۱
۰
HFX Wanderers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۱
۰
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۸
۳
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Chile Tercera Division
Puente Alto
۰
۲
Chimbarongo FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States NWSL
North Carolina (W)
۲
۰
Portland Thorns (W)
Finished
۰۲:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۳
۳
Atletico Morelia
Finished
۰۲:۳۵
  Uruguay Amateur Cup
Soriano Capital
۳
۰
Paysandu Capital
Finished
۰۲:۴۵
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Bayamon FC
۱
۴
Academia Quintana
Finished
۰۴:۰۰
  Panama LPF
Sporting San Miguelito
۲
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Costa Del Este
۴
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
Veraguas FC
۲
۱
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۳
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
  Austria 2. Liga
SK Sturm Graz II
۲
۱
SV Horn
Finished
۱۲:۰۰
SV Lafnitz
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۱۲:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting San Jose (W)
۷
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۱:۳۰
Sporting FC (W)
۷
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
inprogress
۰۱:۳۰
  Croatia U19 League
HNK Gorica U19
۱
۰
Slaven Belupo U19
Finished
۱۲:۰۰
HNK Gorica U19
۱
۰
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۲:۰۰
Nk Rudes U19
۰
۲
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland League Cup Women
Grotta (W)
۰
۱
HK Kopavogur (W)
Finished
۱۴:۳۰
IR Reykjavik (W)
۰
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Fundacion Albacete (W)
۱
۵
Osasuna (W)
Finished
۱۳:۳۰
CE Europa (W)
۲
۱
Atletico Madrid B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Alhama CF (W)
۱
۰
Seccio Esportiva AEM (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Poland II Liga
Wisla Pulawy
۱
۳
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
Radunia Stezyca
Finished
۱۷:۳۰
GKS Jastrzebie
۲
۰
Skra Czestochowa
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۲
۱
Siauliai FA
Finished
۱۳:۳۰
FK Panevezys
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۵:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
Cancelled
۱۸:۵۵
FK Zalgiris Kaunas
۱
۰
DFK Dainava Alytus
inprogress
۱۸:۵۵
  Spain Division de Honor Juvenil
Leioa U19
۱
۳
SD Eibar U19
Finished
۱۳:۴۵
AD San Juan U19
۰
۱
Deportivo Alaves U19
Finished
۱۳:۳۰
  India I-League 2nd Division
Maharashtra Oranje FC
۳
۰
Sporting Clube de Goa
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۱
۲
SSD FC Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۳
۲
Napoli (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SC Vahr Blockdiek
۰
۹
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
SV Hemelingen
۱
۲
Union 60 Bremen
Finished
۱۴:۳۰
TuS Komet Arsten
۱
۲
TuRa Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۱
۲
Ts Woltmershausen
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
CF Union Viera (W)
۲
۰
Cordoba (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Valecano (W)
۲
۱
Bizkerre (W)
Finished
۱۳:۳۰
Athletic Bilbao C (W)
۱
۵
Real Madrid B (W)
Finished
۱۷:۰۰
Zaragoza CFF (W)
۱
۲
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۰
۴
Getafe (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۳
۲
Friska Viljor
Finished
۱۴:۳۰
Umea FC
۵
۲
IF Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
Hammarby Talang Ff
۵
۰
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
FBK Karlstad
۴
۲
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Superettan
Trelleborgs FF
۱
۰
Sandvikens IF
Finished
۱۴:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۱
Utsiktens BK
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Hansa Rostock II
۲
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۱
۰
Luckenwalde
Finished
۱۴:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۲
۲
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 3rd Division
BK Avarta
۱
۲
Ishoj
Finished
۱۴:۳۰
Holbaek
۱
۱
VSK Arhus
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۲
۳
IF Lyseng
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
AIK (W)
۱
۳
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pitea IF (W)
۳
۲
Vaxjo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rosengard (W)
۵
۰
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Mallbackens IF (W)
۱
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Lazio U19
۲
۱
Lecce U19
Finished
۱۲:۱۵
Fiorentina U19
۵
۱
Torino U19
Finished
۱۴:۳۰
Sampdoria U19
۱
۲
Bologna U19
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Super Lig Women
Fomget GSK (W)
۳
۲
Galatasaray (W)
Finished
۱۴:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۲
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Gaziantep Asya Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۶
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۲
۵
Byasen Toppfotball
Finished
۱۳:۳۰
  England FA Cup Women
Tottenham (W)
۲
۱
Leicester (W)
Finished
۱۴:۳۰
Manchester United (W)
۲
۱
Chelsea (W)
Finished
۱۷:۰۵
  Portugal U19 League
Vitoria Guimaraes U19
۴
۴
Porto U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۲
۰
UC Cartes
Finished
۱۳:۱۵
Vimenor CF
۲
۱
SD Solares Medio Cudeyo
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Rapitenca
۱
۲
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
CF Montanesa
۲
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۳:۳۰
Girona FC B
۳
۲
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۰۰
UE Tona
۰
۰
Cfj Mollerussa
Finished
۱۷:۴۰
CF Peralada
۱
۲
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۸:۰۰
Reus FC Reddis
۰
۲
UE Olot
Finished
۱۸:۳۰
UE Vilassar de Mar
۰
۰
Pobla de Mafumet CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Kenya Premier League Women
Vihiga Queens FC (W)
۳
۰
Bunyore Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Austria League 1 Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۳
۰
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Austria Vienna (W)
۰
۰
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۴:۱۵
SKN St. Polten (W)
۸
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۲:۰۰
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
۲
۳
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Basconia
۲
۰
SD Deusto
Finished
۱۳:۰۰
CD Derio
۲
۳
Lagun Onak
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۱
۱
Jove Espanol
Finished
۱۲:۳۰
Burriana
۱
۰
CD Acero
Finished
۱۸:۳۰
Villarreal CF C
۲
۱
Ontinyent
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CD Canillas
۲
۰
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
AD Parla
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
CDF Tres Cantos
۱
۰
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
Colonia Moscardo
۱
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
CD Mostoles
۳
۲
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
FC Villanueva Del Pardillo
۱
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Vion Zlate Moravce U19
۱
۵
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۳
FC Talanta
Finished
۱۳:۳۰
Posta Rangers FC
۰
۱
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Batu Ketema
۰
۲
Wollo Kombolcha
Finished
۱۳:۳۰
Nekemte Ketema
۱
۰
Mojo Ketema
Finished
۰۹:۳۰
Dessie Ketema
۴
۲
Sheger Ketema
Finished
۱۱:۳۰
Halaba City
۰
۰
Siltie Worabe
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
FC Malaga City
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Armilla CD
۱
۲
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
CD Rincon
۰
۲
Maracena
inprogress
۱۹:۰۰
Real Jaen CF
۱
۰
UD Torre del Mar
inprogress
۱۹:۳۰
CD Torreperogil
۰
۲
UD Almeria B
inprogress
۱۹:۳۰
Huetor Tajar
۰
۰
Juventud Torremolinos CF
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۳
۰
AD San Juan Pamplona
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo Alaves B
۰
۱
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
UD Logrones
۰
۰
Real Sociedad C
inprogress
۱۹:۳۰
CD Brea
۰
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
Izarra
۲
۱
CD Calahorra
Finished
۱۸:۳۰
UD Barbastro
۰
۰
CD Tudelano
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta de Vigo U19
۷
۲
ED Val Minor U19
Finished
۱۳:۳۰
Racing Santander U19
۳
۱
Real Oviedo U19
Finished
۱۴:۱۵
Coruxo FC U19
۳
۱
CD Choco U19
Finished
۱۴:۰۰
  Latvia 1. Liga
Marupe
۰
۱
JDFS Alberts
Finished
۱۳:۳۰
Ogre United
۱
۱
Skanstes SK
Finished
۱۵:۳۰
AFA Olaine
۱
۳
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
Pogon Tczew (W)
۲
۱
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Szczecin (W)
۰
۳
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۳:۳۰
GKS Gornik Leczna (W)
۰
۱
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
Finished
۱۳:۳۰
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۱
۴
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
UKS SMS Lodz (W)
۲
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۲
۱
Vilaverdense (W)
Finished
۱۳:۳۰
Braga (W)
۳
۰
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sporting (W)
۲
۰
SL Benfica (W)
inprogress
۱۹:۴۵
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۵
۲
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Besa Kevaje
۳
۲
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division Women
Pedro Joaquin (W)
۲
۳
Somotillo FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۲
۰
Hashtag United (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Nea Artaki
۴
۱
Asteras Stavros FC
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Berane
۰
۲
FK Grbalj Radanovici
Finished
۱۷:۳۰
  Syria Premier League
Foutoua
۳
۱
Al-Jaish
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
ASIL FC Lysi
۴
۰
Peyia 2014
Finished
۱۷:۰۰
Digenis Morphou
۲
۱
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۷:۰۰
Achyronas Onisillos
۱
۱
PAEEK
Finished
۱۷:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Nevsova
۰
۰
FS Napajedla
Finished
۱۷:۰۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
CS Grevenmacher
-
-
FC Berdenia Berbourg
Finished
۱۷:۳۰
FC Rodange 91
-
-
US Rumelange
Finished
۱۷:۳۰
Etzella Ettelbruck
-
-
Yellow Boys Weiler-La-tour
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
Avenir Beggen
Finished
۱۷:۳۰
US Hostert
-
-
FC Alisontia Steinsel
Finished
۱۷:۳۰
Lorentzweiler
-
-
FC Mamer 32
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۴
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۷:۳۰
  England Isthmian Division One South East
Erith & Belvedere
۰
۲
Three Bridges
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
ND Slovan Ljubljana
۲
۱
NK Jesenice
Finished
۱۷:۳۰
  Cameroon Elite One
APEJES FC
-
-
PWD Bamenda
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۳
۲
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
  France National 3
US Quevilly II
۱
۳
Alencon US
Finished
۱۶:۳۰
US Chateauneuf sur Loire
۰
۱
Chateauroux II
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Fushe Kosova
۱
۳
FC Malisheva
Finished
۱۶:۳۰
KF Dukagjini
۱
۱
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Agios Nikolaos
۲
۲
Almyros
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۲
۰
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۲
۱
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo First League
FC Phoenix Banje
-
-
KF Trepca Mitrovice
Finished
۱۶:۳۰
FC Suhareka
-
-
KF Trepca 89
Finished
۱۶:۳۰
KF Vushtrria
-
-
KF 2 Korriku
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Pastoreo FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۶:۳۰
12 de Junio
۱
۳
Resistencia SC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
US Adriese
۵
۰
Mestre
Finished
۱۶:۳۰
Mori Santo Stefano
۱
۳
Cjarlins Muzane
Finished
۱۶:۳۰
Bassano Virtus 55 ST
۰
۲
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Montebelluna
۰
۰
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۰
۱
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
PAE Ionikos Nikaias
۲
۲
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Kalamata
۰
۱
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
CAPS United
۱
۱
ZPC Kariba FC
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۲
۲
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Telone FC
۲
۳
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
GS Arconatese 1926
۱
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۶:۳۰
Caldiero Terme
۲
۱
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۰
۱
Brusaporto
Finished
۱۶:۳۰
Desenzano Calvina
۲
۰
Usd Casatese
Finished
۱۶:۳۰
Crema 1908
۰
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۶:۳۰
Piacenza Calcio
۰
۰
FC Clivense
Finished
۱۶:۳۰
Pro Palazzolo
۲
۰
Virtus Bergamo
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
FK Shkendija 79
۶
۱
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۲
۲
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Portici 1906
۰
۵
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Licata
۲
۰
USD Ragusa
Finished
۱۶:۳۰
Nuova Gioiese
۲
۲
Citta di Sant Agata
Finished
۱۶:۳۰
ASD San Luca
۰
۱
Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite Two
Renaissance FC de Ngoumou
۱
۱
Foncha Street Of Bamenda
Finished
۱۶:۰۰
AS FAP
۱
۱
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۶:۰۰
Racing de Bafoussam
۱
۱
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۸:۰۰
Eding Sport FC
۲
۱
Bafmeng United
Finished
۱۸:۰۰
  Bulgaria A PFG
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۰
Levski Krumovgrad
Finished
۱۷:۳۰
Beroe Stara Zagora
۱
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
inprogress
۲۰:۰۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۳
۱
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۳
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga IV
ACS Victoria Avram Iancu
۰
۱
AFC Unirea Rosia
Finished
۱۷:۳۰
  Mali Premiere Division
Djoliba AC
۱
۰
ATS de Koro
inprogress
۱۹:۴۵
Afrique Football Elite
۱
۰
AS Real Bamako
inprogress
۱۹:۴۵
Onze Createurs
۰
۰
US Bougouni
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  North Macedonia League Women
ZFK Ljuboten (W)
۲
۲
FK Kamenica Sasa (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Gambia Division 2
Wagadu
۰
۱
Hawks FC
inprogress
۲۰:۰۰
Unique Global FC
۰
۰
Elite United
inprogress
۲۰:۰۰
Serrekunda Utd
۰
۲
Serrekunda FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Austria 2. Landesliga
St. Veit/Glan
۱
۱
Usv Hengsberg
Finished
۱۶:۰۰
DSG Sele Zell
۱
۳
Launsdorf
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paraense
Paysandu
-
-
Remo PA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Algeria Algeria Cup
WA Tlemcen
-
-
MC Alger
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Atletico La Cruz
-
-
Deportivo Miranda FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Rondoniense
Barcelona RO
-
-
Uniao Cacoalense RO
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Sao Paulo (W)
-
-
Botafogo RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
-
-
Fluminense RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Sobradinho (W)
-
-
CRESSPOM (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
-
-
Botafogo PB (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Israel Liga Alef South
Holon Yermiyahu
-
-
Maccabi Kiryat Malakhi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Colomba
۰
۰
Deportivo La Esperanza
inprogress
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Cuilapa FC
۰
۰
Fraijanes FC
inprogress
۲۰:۳۰
Nueva Concepcion
۰
۰
Quiche FC
inprogress
۲۰:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۰
۰
Deportivo Marquense
inprogress
۲۰:۳۰
Solola
۰
۰
Cafetaleros Democracia
inprogress
۲۰:۳۰
Aurora FC
۰
۰
Barberena
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Casertana
۰
۰
AZ Picerno ASD
inprogress
۲۰:۰۰
Latina Calcio
۰
۱
FC Turris Neapolis 1944
inprogress
۲۰:۰۰
Catania Calcio
-
-
Messina
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Audace Cerignola
-
-
Virtus Francavilla
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
AC Monopoli
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Israel State Cup Women
Kiryat Gat SC (W)
۰
۰
AS Tel Aviv University (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Mauritania Division 1
FC Tevragh Zeina
۱
۰
ASC Gendrim
inprogress
۲۰:۰۰
  Chile Segunda Division
Deportes Concepcion
۱
۱
CD Arturo Fernandez Vial
inprogress
۲۰:۰۰
  Nigeria NPFL
Enyimba
۰
۰
Heartland FC Owerri
inprogress
۱۸:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Katamon Jerusalem
۰
۰
Maccabi Petach Tikva
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Haifa
۱
۰
Maccabi Bnei Raina
inprogress
۲۰:۱۵
FC Ashdod
۰
۰
Maccabi Netanya
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Aland United (W)
-
-
KuPs Palloseura (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Togo Championnat National
AS OTR
۳
۰
Dyto FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۳
Sporting Cristal (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic Czech Cup Women
AC Sparta Prague (W)
۰
۳
SK Slavia Prague (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
۰
۲
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۹:۰۰
  Chile Primera Division Women
Cobresal (W)
۴
۳
Deportes Antofagasta (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U23 League
Atlas U23
۰
۰
Atletico San Luis U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۲
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
Unam Pumas U23
۱
۱
Club Leon U23
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Vitoria SC (W)
۱
۱
Gil Vicente FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
Elmina Sharks
۲
۱
FC Skyy
inprogress
۱۸:۳۰
Vision FC
۲
۰
Accra Athletic
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Foerde
۰
۰
Askoy FK
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Gornji Rahic
۳
۱
HNK Tomislav
Finished
۱۸:۰۰
Radnik Bijeljina
۱
۰
FK BSK Banja Luka
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Pamplona
۱
۲
UDC Txantrea
Finished
۱۸:۰۰
  Serbia U19 League
FK Jedinstvo Ub U19
۱
۱
FK Zemun U19
Finished
۱۸:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۲
۰
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC Botosani
۴
۱
FC U Craiova 1948
Finished
۱۴:۰۰
FC Dinamo Bucuresti
۰
۰
Politehnica Iasi
inprogress
۱۸:۴۵
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
BK Forward
۱
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
AC Sparta Praha II (W)
۰
۲
Prague Raptors (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Praha (W)
۱
۱
FK Teplice (W)
Finished
۱۵:۰۰
FC Hradec Kralove (W)
۲
۱
SK Lisen (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Real Sociedad U19
۴
۳
Santutxu U19
Finished
۱۳:۴۵
Osasuna U19
۶
۱
UDC Txantrea U19
Finished
۱۸:۰۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۰
۰
Veles Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Rodina Moscow U21
۵
۲
Murom
Finished
۱۴:۳۰
Metallurg Lipetsk
۱
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۶:۳۰
Rotor Volgograd
۰
۰
FC Chayka
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Premier League Women
CSKA Moscow (W)
۴
۲
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۱
۱
Almeria U19
Finished
۱۳:۳۰
CF Alhendin Balompie U19
۰
۰
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۱۰
UCD Canada Atletico U19
۱
۱
Cadiz U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Internacional de la Amistad U19
۱
۳
Rayo Vallecano U19
Finished
۱۳:۳۰
Getafe U19
۰
۲
Real Madrid U19
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Racing Murcia
۱
۴
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Deportiva Minera
۲
۳
UD Caravaca
Finished
۱۳:۳۰
EG El Palmar CF
۲
۴
CD Plus Ultra
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia B
۲
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۸:۰۰
Muleno CF
۴
۱
Ciudad de Murcia
Finished
۱۸:۳۰
CA Pulpileno
۰
۰
UCAM Murcia CF B
inprogress
۱۹:۳۰
CD Cieza
۰
۰
CD Bullense
inprogress
۱۹:۳۰
  Algeria Youth League
GC Mascara U21
۱
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۳
۰
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۱
۱
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۲
۰
ESM Kolea U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۰
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۲
۱
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۰
۴
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
Constancia
۰
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
CF Platges de Calvia
۲
۱
CD Llosetense
Finished
۱۳:۳۰
CE Mercadal
۲
۰
CF Soller
Finished
۱۳:۳۰
Binissalem
۰
۱
CD Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga Women
Crvena Zvezda (W)
۷
۰
ZFK Sloga Zemun (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۰
UD Teror Balompie
Finished
۱۳:۳۰
Marino
۱
۳
Tenerife B
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Super League Women
Kastoria GPO (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۳:۰۰
Nees Atromitou 2018 (W)
۶
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olimpiada Imittos (W)
۳
۲
Larissa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 2011 (W)
۰
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Volos 2004 (W)
۰
۴
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۳
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۴
Tallinna JK Legion
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 3. NL
Gaj Mace
۶
۳
NK Ponikve
Finished
۱۲:۳۰
NK Bedem Ivankovo
۱
۱
NK Nask Nasice
Finished
۱۸:۳۰
  France U19 League Women
Olympique Marseille U19 (W)
۰
۱
FC Girondins Bordeaux U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL
FK Sokol Saratov
۰
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۰۰
Arsenal Tula
۱
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۷:۳۰
PFC Kuban
۱
۱
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۹:۳۰
Rodina Moscow
۰
۰
FK Leningradets
inprogress
۲۰:۰۰
  Czech Republic MSFL
Banik Ostrava B
۳
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۴
۰
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
Chrobry Glogow II
۳
۲
KS Luzyce Luban
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga 1 Women
CSM Alexandria (W)
۶
۲
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۱:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۲
۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۳:۰۰
Banat Girls FC (W)
۱
۴
Gloria Bistrita (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Western Rage FC
۲
۴
Inner West Hawks
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۷
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۱۵
Mitchelton U23
۱
۳
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Logan Lightning U23
۴
۲
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۱
۴
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۱
۰
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
Sydney Olympic U20
Finished
۰۶:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۴
۴
Cashmere Technical
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Marineros de Puntarenas
۱
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۰۴:۳۰
ADR Jicaral
-
-
Limon Black Star
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Brazil Gaucho 2
Uniao Frederiquense
۰
۱
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۱:۳۰
EC Pelotas
-
-
Inter de Santa Maria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  El Salvador Reserves League
CD Aguila Reserves
۰
۰
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۲
۲
Fortaleza CEIF U19
Finished
۰۰:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Khust FC
۱
۰
Kremin
Finished
۱۴:۰۰
Metalist Kharkiv
۲
۰
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus 1. Division
Maxline Vitebsk
۰
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Baranovichi
۲
۱
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۵:۳۰
FC Molodechno
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia 1. Division
Pyunik II
۰
۱
FC Alashkert II
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Baiano U20
Jacuipense U20
۰
۰
AD Bahia de Feira U20
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۰
۴
FV Engers 07
Finished
۱۵:۳۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۳
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Team Viborg (W)
۱
۰
Kolding IF II (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
FK Arendal
۲
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۰
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۶:۰۰
Notodden FK
۰
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division Relegation Group
Thisted FC
۱
۲
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Division 2
Kiyinda Boys
۲
۱
Kaaro Karungi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mbale Heroes
۰
۰
Booma FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Giana Erminio
۰
۱
Triestina Calcio
Finished
۱۵:۳۰
Mantova
۰
۲
Vicenza
inprogress
۲۰:۰۰
  England Professional Development League
Burnley U21
۲
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
FC Fredericia
۰
۲
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
  Malta Challenge League
Marsa FC
۳
۰
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۵:۳۰
Tarxien Rainbows FC
۳
۱
Msida St Joseph FC
Finished
۱۵:۳۰
Fgura United FC
۱
۱
Zejtun Corinthians FC
Finished
۱۷:۰۰
Zebbug Rangers FC
۴
۰
Luqa SA
Finished
۱۸:۰۰
  Uganda Uganda Cup
Airtel Kitara FC
۳
۲
Vipers
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Oldenburger SV
۴
۴
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
VfR Neumunster
۲
۰
Dornbreite
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۲
۳
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
24 Erzincanspor
۰
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۵:۳۰
Denizlispor
۲
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۵:۳۰
Fethiyespor
۵
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Amedspor SK
Finished
۱۵:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۲
۲
Derince Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Somaspor
۲
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegolspor
۱
۰
Karaman
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Blauw Geel 38
۳
۱
SV Oss 20
Finished
۱۵:۳۰
HV & CV Quick
۲
۱
Tielse EC
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Kucukcekmece Sinop Spor
۲
۲
Talasgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Gumushanespor
۱
۱
Aliaga FA
Finished
۱۵:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۲
۵
Edirnespor
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۱
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۵:۳۰
Fatsa Belediyespor
۱
۴
Silivrispor
Finished
۱۵:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Kusadasispor
Finished
۱۵:۳۰
Viven Bornova FK
۰
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Stolem Gniewino
۱
۰
Sokol Kleczew
Finished
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۰
۲
Zakho
Finished
۱۵:۳۰
Al Shorta
۲
۰
Al Minaa
Finished
۱۸:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
۲
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Vyzas Megaron
۲
۲
PAE Rodos FC
Finished
۱۵:۰۰
G.A.S. Ialysos 1948
۲
۱
Panelefsiniakos
Finished
۱۶:۳۰
FC Marko
۱
۰
PAO Varda
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Falu FK
۲
۰
IFK Osteraker FK
Finished
۱۵:۰۰
Hudiksvalls Forenade
۱
۱
FOC Farsta
Finished
۱۵:۳۰
Kungsangens IF
۱
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Cornella U19
۲
۰
CE Constancia de Inca U19
Finished
۱۴:۴۵
  Lithuania A Lyga Women
FC Hegelmann (W)
۴
۰
FK Banga Gargzdai (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Burundi Premier League
Sports Dynamic
۱
۱
Tigre Noir CS
Finished
۱۴:۳۰
Vital'O FC
۱
۰
Le Messager Ngozi
Finished
۱۷:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Ravshan Kulob
۲
۰
FC Panjshir
Finished
۱۴:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۱
۱
NK Posusje
Finished
۱۴:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
-
-
FK Sarajevo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Regional League
CD Puerto Cruz
۲
۱
Atletico Tacoronte
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۲
۱
Åtvidabergs FF
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۳
Nacka Iliria
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Cup
Elimai FC
۲
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۴:۳۰
FK Aktobe
۱
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Tver
۱
۱
FC Irkutsk
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Vologda
۱
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۴
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۳
۰
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Fredrikstad 2
۰
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Bodo/Glimt 2
۰
۱
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
Honefoss BK
۶
۰
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید